زنان آبستن:

 

علائم آبستنی آن است که حیض قطع شود و دهانه رحم بهم بپیوندد و زیر ناف اندکی درد پدید آید. دیگر آثار دل بهم خوردگی، لرزه، و سرما، و تغییر حالت و سیاهی سر پستانها و کبودی سفیدی چشم و غثیان و میل به چیزهای ترش و گِل و ذغال و مانند آن باشد.

دانستن آبستن بودن و یا نبودن

 

الف)    هرگاه دو قاشق غذاخوری عسل را با آب سرد بیامیزند و شب موقع خواب بخورند اگر پیچیش و درد ناف در فرد مورد نظر ظاهر شود، نشانه و علامت حاملگی است.

ب‌)          دیگر اینکه حبه ای سیر یا پنبه ای عطر آلود بخود برگیرد چنانچه پس از ساعتی بوی آن را در بینی شنود، نشانه و علامت حاملگی است. (منظور این است که حبه سیر یا پنبه عطر آلود را در واژن شیاف نماید)

 

نشانه پسر یا دختر بودن جنین

نشانه حمل پسر آن است که رنگ زن خوب و صاف و شفاف نماید.

بول رنگین بوده و در اکثر زنان پستان راست بزرگتر از چپ باشد و سر پستان به سرخی گراید و حرکت جنین در طرف راست شکم محسوس شود. زن حرکاتش ملایم باشد و میل به اَطعَمه لطیف و خوشگوار داشته باشد و هرگاه هنگام ولادت (زایمان) درد از کمر زن ظاهر شود و به شکم برسد؛ جنین پسر باشد.

 

 

٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭

 

چنانچه حالت رنگ رخساره ، برخلاف حالتهای پسر باشد؛ جنین دختر است.

سیاهی پستان چپ بزرگ نماید -  بول سفید گردد -  اشتهای کاذب پیدا کند – میل به چیزهای کثیف مانند ترشی و گِل زیادتر داشته باشد -  اگر درد زایمان از ما بین ناف و پایین برخیزد، جنین دختر است – اگر حرکت جنین در طرف چپ محسوس شود نشانه و علامت دختر بودن جنین می باشد.

 

رازیانه:

 

به زنان آبستن ( حامله) که می خواهند نوزادشان چشمان شهلا و قشنگ داشته باشد توصیه می شود که خوردن بذر رازیانه را فراموش ننمایند.

 

بِه:

میوه به از ویار زنان حامله یا آبستن جلوگیری می کند و خوردن به برای حفظ جنین از سقط شدن است و نوزاد را خوش آب و رنگ می نماید.

 

توت فرنگی:

اگر خانمی چند ساعت قبل از آمیزش، مقداری از میوه توت فرنگی بخورد ترشح دهانه های رحم او قلیایی شده و کروموزونهای " دختر " را از بین برده و محیط رحم را برای پرورش " پسر " آماده می سازد و این روش در ایران زیاد تجربه شده و نتایج عالی داده است.

 

 

دو رژیم غذایی برای کسانی که پسر یا دختر می خواهند! :

فقط خانمها باید این رژیم را مراعات نمایند!

زنانیکه آرزوی به دنیا آوردن دختر را دارند، بایستی یکماه قبل از آغاز بارداری از مصرف نمک به هر شکل  و صورت ممکن جدّا خودداری کنند و بطور کلی باید نمک را از کلیه غذاهای مصرفی خود حذف نمایند. چه فقدان نمک در غذاها ی مصرفی سبب ازدیاد فعالیت غدد کلیوی می شود و ترشح هورمونهای غشاء فوق کلیوی را زیادتر می کند. این نوع هورمونها مخصوصا بافتهای پتاسیم دار را کم کرده و به این ترتیب جهاز تناسلی زن مساعد برای خاصیت اسیدی می گردد. بنابراین بایستی از خوردن انواع قارچها  - کنگر – اسفناج – موز – بلوط – خرما که سرشار از پتاسیم می باشد، بشدت دوری جست – برعکس لبنیات و تخم مرغ خیلی مفیدند و دارای کلسیم می باشند. زنان بارداری که آرزوی دختر دارند نباید از مصرف شیر و تخم مرغ غافل شوند.

٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ ٭

 

برای آنکه پسردار شوید!

برعکس بالا باید رژیم غذایی نمکدار بلکه شور را مراعات کنید و مخصوصا مواردی را که برای دختردار شدن منع شده و شرحش در بالا گفته شده به مصرف برسانید.

پاره از مشهودات تجربی به این نتیجه رسیده است که امساک مردان در مقاربت و نزدیکی با زنان باعث بوجود آمدن پسر و زیاده روی در آن سبب تولید دختر می گردد.

 

خوردن ده گرم پوست خشک شده خیار ، زایمان را آسان می کند؛ ولی زنان حامله قبل از درد زایمان نباید از آن استفاده نمایند.

نوشته شده در تاریخ شنبه 15 آبان 1389    | توسط: عباس سادین    |    | نظرات()